Ствердження

Віри

1

Ми віримо, що в усьому Писанні, як в Старому, так і в Новому Заповіті, кожне слово богонатхненне; що воно в своєму оригіналі не має помилок і стверджує вищу і кінцеву владу для віри і життя.

2

Ми віримо в єдиного Бога – Творця і Вседержителя Всесвіту, Який вічно перебуває в трьох особистостях: Отець, Син і Дух Святий.

3

Ми віримо в Божество Ісуса Христа, в Його непорочне зачаття, безгрішне життя, в Його смерть як плату за провину наших гріхів, Його тілесне воскресіння, Його сидіння праворуч Батька, а також Його швидке особисте премілленіарне та претрібуляційне повернення.

4

Ми віримо, що всі згрішили і, внаслідок цього, винні перед Богом і знаходяться під засудженням.

5

Ми віримо, що всі ті, хто за допомогою віри приймають Ісуса Христа, народжуються згори Святим Духом і тому стають Божими дітьми та навіки спасеними; що Дух Святий мешкає в кожному віруючому з метою освіти, лідерства та наділення здатністю для життя, свідчення та служіння. Віримо, що Бог відповідає на молитви Свого народу і задовольняє його потреби згідно Своїм намірам.

6

Ми віримо, що Бог дає духовні дари всім віруючим для збудування Тіла Христового. Однак, ми віримо, що деякі дари Духа Святого, такі, як говоріння на інших мовах або зцілення, були обмежені часом первісної церкви.

7

Ми віримо в тілесне воскресіння праведних і неправедних, вічне блаженство спасених у славі, вічне та свідоме покарання загиблих в пеклі.

8

Ми віримо, що всі віруючі покликані до життя, відокремленого від будь яких гріховних дій та єдності зі світом.

9

Ми віримо, що від початку, від Адама і Єви, Бог встановив шлюб лише між чоловіком і жінкою. Всякі сексуальні стосунки поза шлюбом, включаючи гомосексуалізм, прямо суперечать Божому Слову і Його інституту сім’ї.