НАША ІСТОРІЯ

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

1946

ДОСЯГАТИ СВОЄ ПОКОЛІННЯ ЄВАНГЕЛІЄМ ХРИСТА

C першого дня Бог використовував Слово Життя, щоб приводити людей з різних частин світу до Себе. Коли Джек Уіртсен і Гаррі Боллбак почали служіння місії «Слово Життя», вони були присвячені тому, щоб досягати своє покоління Євангелієм Христа. До сьогоднішнього дня «Слово Життя» вірно служить тій самій меті, створюючи можливості для молоді і для сімей в тому, щоб жити своєю вірою і ділитися звісткою Євангелія з тими, хто ніколи її не чув.

Сьогодні «Слово Життя» у всьому світі продовжує зростати на тому ж фундаменті, що був закладений засновниками цієї місії, та існує більше, ніж у 70 країнах. Більше, ніж 1500 місіонерів, несуть по всьому світу той вогонь, що колись запалив їхні серця, – розповсюдження Євангелія серед молодого покоління. 

УКРАЇНА

В Україні служіння місії почалося восени 1992 року, коли Георгій та Лаура Радзивілюк з трьома дітьми приїхали з Аргентини, щоб нести Євангеліє в цій, невідомій та далекій для них землі.


За цей час сотні тисяч молодих людей по всій Україні, а також в Росії, Вірменії, Білорусі, Литві, Естонії, Молдові могли чути про Христа і відповідати на заклик до порятунку через табори, конференції, вуличний евангелізм, театральна вистава «Відроджені до живої надії », музичні і спортивні програми, Ярмарки ігор і т.д.

1992

1999

ПРИДБАННЯ ТЕРИТОРІЇ В УКРАЇНІ

Однією з історій про чудеса Божі є історія про територію, яку Бог забезпечив в 1999 році для проведення таборів та інших заходів.


З 2001 року Господь дав можливість відкрити на території місії Біблійний Інститут, де молоді люди з більше, ніж 20 країн, могли підготуватися на підставі Святого Письма, щоб бути «готовими до будь-якої доброї справи». Близько 600 чоловік вже мали таку неймовірну можливість – пройти шлях формування на підставі Святого Письма, багато хто з них сьогодні перебувають в активному служінні по Божій благодаті.

2011

10 РОКІВ БІБЛІЙНОМУ ІНСТИТУТУ СЛОВО ЖИТТЯ

2018

НОВИЙ ЗАЛ "ТРАНСФОРМАЦІЯ"

У 2018 році Господь чудесним чином забезпечив це служіння ресурсами для будівництва нового залу «Трансформація», який зможе вмістити до 500 осіб. Цей зал стане великою платформою для розширення можливостей служіння. Вперше взимку 2019 року були проведені два зимових уїкенди, та багато молодих людей змогли почути добру звістку Євангелія.

Історія «Слово Життя» – це історія Божої вірності в справі порятунку багатьох молодих душу.

«Я думаю, що все, що відбувається в “Слово Життя”, схоже на диво. Ми думаємо про це, ми молимося про це, Бог благословляє, і ось, ми тут»

Гаррі Боллбак (засновик Слово Життя)