14-16 грудня 2018

Тільки

Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі. (До филип'ян 3:13-14)

Апостол Павло

Що рухає тобою сьогодні? Куди прямує твоє життя? Хтось сказав, що якщо ти  будеш цілитися в нікуди, тоді ти обов’язково туди і влучиш. Як часто ми сьогодні чуємо від багатьох, що їхнє життя прямує «нікуди». Як часто ми набуваємо мети та сенсу життя у Христі, але різні речі нас швидко призводять до розпачу та зупиняють. Для апостола Павла життя мало свій напрямок, поки він не зустрівся з Христом. Тоді його життя набуло сенсу та нового спрямування. Тому він говорить: «Я докладаю зусиль, щоб здобути», але він здобув не тільки мету, адже він проживав кожний свій день таким чином, щоб здобути цю мету! В нього начебто був тільки один напрямок: «Лише вперед!». 

На конференції «Оживи вогонь» ми будемо розглядати життя апостола Павла саме з тією метою, щоб ми змогли запалитися тим самим духом для християнського життя: «Тільки вперед заради тієї мети, що мені дав Господь!».

Абраам Солья Сампедро.
Спікер конференції

Привіт! Мене звати Абраам Солья Сампедро. Я народився 16 травня 1975 року в Буеу, Понтеведра, Іспанія. Закінчив середню освіту та бакалаврат там, де я народився, також протягом 10 років вивчав сольфеджіо, хоровий спів, гармонію та піаніно.

11 вересня 1999 року я вступив до шлюбу з Паулою, моєю дружиною, а через шість місяців ми поїхали навчатися на 3 роки до Біблійного Інституту «Слово Життя» Аргентини.

В 2003 році народилася наша донька Бетсабе, а в 2005 році – наш син Калеб.

З 2003 року ми живемо в Моанья – це місто моряків, де є близько 20 000 жителів, у провінції Понтеведра у автономній спільноті Галісія, Іспанії.

У 2013 році ми молилися за місце, де б ми мали змогу збиратися, та Господь дав нам місце, яке ми могли купити та підготувати. Так ми відкрили Євангельську Церкву «Оживи» в Кангасі, містечку, що розташоване поруч із Моанья, і там ми могли збиратися сім’ями з Моаньї, Кангасу,Буеу та Сейксо, – ці містечка належать півострову Морразо на північно-західному березі Іспанії.

Микола Скопіч
Спікер конференції

Пастор церкви “Алмаз”. Місто Київ. 

Семінари конференції

Семінар 1

Лідерство в молодіжному служінні

Бути лідером? Це не тільки те, в чому ти потребуєш, але й те, що тобі потрібно зложити у хреста. Це не про те, як бути відважним, але про те, щоб зрозуміти свої страхи.

 

 

Серж Леме
Ведучий семінару

Серж та його жінка Мішель знають Господа з 15 жовтня 1980 року. В них є дві заміжні дочки та троє онуків. 

У Сержа є 32 роки досвіду молодіжного служіння. Вони почали служити, як місіонери з 1994 року для служіння помісним церквам СЖ у французській частині Канади, у Квебеку, де він і народився. 

Також він почав служіння СЖ у Кот Д’Івуарі та в Чаді. Потім він прожив два роки у Франції, щоб допомогти СЖ в цій країні до 2018 року.

Семінар 2

Прийняття рішень та воля Божа

Щодня ми приймаємо тисячі рішень. Тільки, коли це стосується найбільших з них, ми замислюємося над тим, як Бог хоче, щоб ми вирішили, та починаємо молитися: На кому мені одружитися? На яку роботу піти? Де навчатися? На цьому семінарі ми будемо шукати керівництва в Біблії, щоби ми могли славити Бога нашими рішеннями.

Андреас Вензель
Ведучий семінару

Андреас Вензель виріс в християнській родині. Він був спасений у 13 років. Бог дав йому бажання бути місіонером та спрямував його кроки з медичного служіння до молодіжного. Після закінчення Гіссенської школи богослів’я він став молодіжним пастором у великій церкві, а через два роки він прийняв поклик, щоб служити з СЖ Німеччини. 

В 2011 Інтернаціональне служіння СЖ запропонувало йому долучитися до лідерської команди СЖ Європи. Зараз він працює в DMin d міжкультурному лідерстві. 

Енді одружений з Естер з 1986 року. Бог благословив їх чотирма дітьми, три з яких вже одружені. Скоро народяться двое їх онуків. Енді любить музику, баскетбол, їздити на мотоциклі, стейки та завжди смачну каву.


Реєстрація

Для того щоб зареєструватись на конференцію зателефонуйте нам за номером +380 67  445 84 34. Так ви зможете дізнатись про можливість зробити внесок та вирішити транспортні питання. До суми внеску входить ваше 3-х разове харчування, проживання та необхідні матеріали для зустрічей.

Чекаємо на Вас!

Внесок

за конференцію
450 14-16 грудня
  • Харчування
  • Проживання
  • Метеріали
  •  

Телефон реєстрації
+38067 445 84 34

Відгуки "Оживи вогонь" 2017