Євангеліє має один напрямок: вперед.

Євангеліє – це найреволюційніша сила в світі. воно потужне, тому що несе в собі послання прощення, надії, зцілення та сенсу. Воно досягає те, що ніщо інше в цьому світі не може досягти. Євангеліє було і є посланням порятунку для людства. Протягом століть це послання надії поширювалося по всьому світу. В історії
йому протистояли королі та імператори, імперії та уряди, диктатори та ідеології, проте Євангеліє просувалося крізь історію, не зупинившись і не зазнавши поразок. Воно і сьогодні розповсюджується, воно і сьогодні, як і раніше, необхідне. 

Ти готовий долучитися?

Послання Євангелія, хоч і давнє, але не віджиле. Це послання надії – відповідь, яку шукають мільйони людей. Євангеліє не зупиниться в розповсюдженні, але ось, в чому питання: чи я просуваюся вперед із Євангелієм? У цьому році на місіонерської конференції  ми хочемо поставити перед собою це питання. Чи я розповсюджую Євангеліє? Ми будемо відкривати Біблію, щоб побачити світ Божими очима, але також будемо брати участь у семінарах, які допоможуть нам розповсюджувати Добру Звістку в цьому світі. 

3-5 травня

Приєднуйся до конференції

Натисніть щоб зареєструватися