Літній табір "Слово Життя"

Безстрашний - це табір нових можливостей, щоб залишити свій страх назавжди. Страх висоти, самотності, швидкості, але найголовніше страх розуміння "хто я і куди йду". Ти цінний!

Дізнайся більше про табір

Extreme

Ми знаємо, що потребує молодь, тому в нашому таборі відпочиваємо енергійно. В цій галереї ви побачите декілька розважальних та екстрімалних комплексів. Це все вже чекає на Вас!

Водна гірка
Водна катапульта
Блоб
Зіп -лайн
Тролей стартує з висоти 7 метрів. 75 метрів довжиною. Приготуйся, бо це буде справжнє випробування.
Ігри в болоті
Ігри в болоті
Мрія кожної дитини - це саме ці змагання. Бо басейн з брудом і є ігровим полем.
Color fest
Квест у лісі
Квест - це шалений забіг у лісі, де треба виконати усі вимоги маршруту та повернутися у табір "живим", але обов'зково переможцем.
Екстрім парк
Екстрім-парк включає в себе 10 маршрутів мутузкової дороги. Ви пройдете його на висоті 5 метрів і закінчите з'їздом на Зіп-лайні.
Батути
Змагання команд
Це шалена битва між двома командами табору: червоною та синьою. Ти станеш частиною однієї з них, і багато буде залежати від твоєї активної участі. Приготуйся!
Новинки
Незабаром ви дізнаєтесь про нові атракціони і навіть цілий комплекс, де ви зможете відпочити та перевірити себе на сміливість.

На вас чекає п'ятиразове харчування відповідно до стандартів вищої якості

Після вечірньої програми на вас чекають смачні сюрпризи.

Протягом всього вільного часу ти зможеш придбати щось освіжаюче у нашому кафе

Відкриття
нового кафе вже
цього літа

Програма

Вже 25 років в Україні ми ставимо великий акцент на програму, тому що саме це робить табір Слово Життя особливим.  Для будь-якої дитини чи підлітка завжди буде чим зайнятись у вільний час та приєднатись до активності команд протягом дня. То ж вперед!

Комфортне містечко

Наша територія якнайкраще підходить для активного літнього відпочинку, адже ми знаходимось біля лісу. Чисте повітря, природа, озеро, віддаленість від міста – все це допоможе вам провести час не тільки весело, але і корисно.  

Природа

Зони відпочинку

Їдальня

Кімнати

*зображені корпуса, де живуть дівчата

Як нас

Наша територія знаходиться приблизно 20 кілометрів від Борисполя. Ви можете побачити відмітку, де саме знаходиться табір.

Play Video

Ось таким був минулий 2017 рік у літньому таборі "Слово Життя"