Play Video

МИ ДЛЯ ТЕБЕ МОЖЛИВІСТЬ

ВИВЧАЙ БОЖЕ СЛОВО

Унікальна можливість використати рік або два, щоб заглибитись у Боже Слово. Навчайся з кожної книги Біблії, отримай знання та практику. Вивчай теологію та пізнай глибше характер Христа.

ЗРОСТАЙ В УЧНІВСТВІ

Проведіть час у громаді, яка прагне зростати в Ісусі, щоб набути досвід учнівства один-на-один та бути наставником. Придбайте друзів, які підштовхнуть вас до Бога в часи біди. Створіть нові дружні стосунки, які будуть тривати довічно.

РОЗПОЧНИ СЛУЖИТИ

Служіння є частиною всього, що ми робимо в Біблійному інституті. Кожен семестр ви будете розіслані, щоб використовувати те, про що ви дізналися в класі. Ви зрозумієте, як Бог може використати вас у служінні, щоб досягти інших людей для Ісуса.

ЗРОСТАЙ В УЧНІВСТВІ​

Наша мета – створити атмосферу біблійного учнівства. Ми розуміємо, що студентське служіння буде залежати більше від їхнього серця, ніж від розуму. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти студентам змінити своє серце, коли ми допомагаємо їм створювати міцні стосунки один з одним та з Ісусом.

РОЗПОЧНИ СЛУЖИТИ

Служачи чи в помісної церкви, чи евангелізуючи в центрі Києва, беручи участь в музичних та театральних постановках, ділячись Євангелієм на спортивних заходах, беручи участь в програмі таборів і конференцій, ми переконані, що студенти зможуть у всіх цих випадках практикувати те, що вони будуть вивчати на лекціях.

Уоррен Уірсбі сказав: «Немає поділу між навчанням та життям». Ми хочемо поєднати в Біблійному Інституті знання Писання з християнським життям, щоб це могло впливати на життя інших. Служіння не починається колись у майбутньому; воно складається з того, що ми робимо, як віруючі, кожен день.

Я вірю, що відповідальність кожного покоління, - досягати своє покоління для Ісуса Христа!

Джек Уіртсен

засновник Слово Життя

Play Video

Почніть сьогодні!

Ми щороку відправляємо наших студентів, щоб досягати своє покоління для Ісуса. Чи готові ви приєднатися до нас?

© Слово Життя Україна 2019 - Всі права захищенні