Play Video

Пригода, що змінює життя

Екстрім, драйвова програма, надихаючі спікери, театральні вистави, нові друзі і чудовий відпочинок, який відкриває двері для молоді, щоб мати зв’язок з Богом та один з одним. Територія табору розташована на 5 гектарах , тому у нас є багато місця, щоб ви відчували комфорт і  мали різноманітні розваги. 

Програма в таборі

Тобі подобається смак спортивних перемог? В нашому таборі ти зможеш здобути великі перемоги для своєї команди. На тебе чекає футбол, волейбол, теніс, американський футбол, але й такі змагання, які ти навіть не зможеш собі уявити. Ти ніколи це не забудеш!

Чудове буде знайти нових друзів і поговорити на актуальні теми сьогодення, влаштувавшись у затишному куточку табору, прогулюючись навколо озера і навіть пливти на катамарані. В таборі все існує для твого комфорту і затишної атмосфери. 

А знаєш, що можна ще робити у таборі?..

 

Ми знаємо, як проводити час

Спорт? Звісно. Футбол? Авжеж! Канатна дорога та зіп-лайн? Вже чекають. Водяний Блоб? Абсолютно! Командні турніри та змагання? У нас все вже готове, і ще є водяна гірка. І тільки подивись, чим ти зможеш себе зайняти у нас в таборі…

Затишок

Наша територія якнайкраще підходить для активного літнього відпочинку, адже ми знаходимося біля лісу. Чисте повітря, природа, озеро, віддаленість від міста – все це допоможе вам провести час не тільки весело, але й корисно.  

На вас чекає п’ятиразове харчування відповідно до стандартів вищої якості. А після вечірньої програми – різноманітні смаколики.

А протягом всього вільного часу буде працювати літнє кафе.

 

Інформація

Якщо в вас виникають запитання окрім інформації, наданої на сайті, ви можете зателефонувати нам. При реєстрації Вам буде необхідно заповнити невелику анкету і зробити внесок за тиждень табору. 

+38 067 445 84 34